Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

!!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez makarda » 19 Maj 2010 08:07

Sonia napisał(a):Ja niestety nie mogę dojechać, bo walczymy z powodzią. Jutro prawdopodobnie będziemy musieli wywieźć leki z Punktu, bo woda już podchodzi do nas. Wielu z nas, którzy naprawdę nie mogą jechać będzie nie tylko przysłowiowo trzymać kciuki, ale też duchem i sercem was wspierać.

Trzymajcie się! U mnie wczoraj też było groźnie, ale dzisiaj jest raczej stabilnie. Woda powoli odchodzi spod progu.
makarda
 
Posty: 261
Rejestracja: 13 Paź 2009 14:24

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez amara » 19 Maj 2010 15:22

I ja również mogłam jedynie trzymać kciuki i wspierać myślami. Przeszłam dziś kontrol z Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Bardzo się denerwowałam, bo to pierwsza "moja" poważniejsza kontrol. Przy okazji porozmawiałam sobie z Panią kierownik delegatury o najbardziej dręczących nas sprawach.
amara
 
Posty: 22
Rejestracja: 26 Paź 2009 11:37

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez kondasek » 19 Maj 2010 17:24

Amara

A napisz z jakiego woj jestes i jak kontrola przeszla?
Co Panie sprawdzaly?
A dostalas wczesniej wiadomosc o zblizajacej sie kontroli ?


dzieki
Anna
kondasek
 
Posty: 161
Rejestracja: 24 Paź 2009 10:14

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez amara » 19 Maj 2010 19:11

Jestem kierownikiem punktu w województwie łódzkim. Kontrol poszła sprawnie i szybko, mimo że nie zamykałam i normalnie obsługiwałam pacjentów. A sprawdzane było dosłownie WSZYSTKO, wcale nie przesadzam, długo mozna wymieniać...
amara
 
Posty: 22
Rejestracja: 26 Paź 2009 11:37

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez amara » 19 Maj 2010 19:17

Zawiadomienie o zbliżającej się kontroli otrzymałam listem poleconym 6 maja. W treści informowano, że kontrol odbedzie się w ciągu kolejnych 30dni, więc tak naprawdę nie miałam pojecia kiedy dokładnie. Zależy w których delegaturach, ale czasem wykonywany jest telefon od rana czy kierownik na pewno jest tego dnia w pracy, a jeśli nie ma, kto go zastępuje, czy ma ku temu kwalifikacje itp., wiec po takim pisemku trzeba już być bardzo czujnym.
amara
 
Posty: 22
Rejestracja: 26 Paź 2009 11:37

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez kondasek » 19 Maj 2010 19:27

dokladnie..

dzieki!
kondasek
 
Posty: 161
Rejestracja: 24 Paź 2009 10:14

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez mariam50 » 19 Maj 2010 20:32

Jestem właśnie przed zapowiedziana kontrolą. Bardzo proszę napisz co sprawdzali , co to znaczy wszystko?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Maria
mariam50
 
Posty: 100
Rejestracja: 08 Paź 2009 18:31

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez Amalthea » 19 Maj 2010 20:44

Dziewczyny, z tego co wiem, to jest taki temat, poszukajcie na forum. Tam pisały osoby, które miały już kontrole, ten temat jest o czym innym ;)

http://www.punkty-apteczne.pl/viewtopic.php?f=12&t=310...moderatorzy ! obudźcie się ! -Joozeek :D


Joozek, poinformowałam dziewczyny o innym temacie, nie będę za rączkę prowadziła każdego do odpowiedniego tematu... Rola moderatora mogłaby się w zasadzie sprowadzać tutaj do usunięcia spamujących postów i tyle. I tak byłam uczynniejsza niż ustawa przewiduje :D
Ostatnio edytowany przez Amalthea 20 Maj 2010 09:58, edytowano w sumie 3 razy
"Na całym świecie, od krańca do krańca, niezrozumiały bełkot i studiowanie absurdów prowadzi do największych zaszczytów" Voltaire
Amalthea
 
Posty: 262
Rejestracja: 22 Paź 2009 09:54
Miejscowość: prawie Poznań :)


Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez muzyka » 20 Maj 2010 09:19

a gdzie przedstawiciele PA ? :idea:
muzyka
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2009 12:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

cron