Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

!!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez lawenda » 20 Maj 2010 10:03

?
Nic nie rozumiem.
lawenda
 
Posty: 84
Rejestracja: 26 Paź 2009 08:30

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez stokrotka » 20 Maj 2010 10:19

muzyka napisał(a):a gdzie przedstawiciele PA ? :idea:


lawenda napisał(a):?
Nic nie rozumiem.


co jest niejasne ???????? Zarząd IGWPAiA BYŁ NA MIEJSCU !!! tylko reszta kraju się WYPIĘŁA na pikietę :evil:
stokrotka
 
Posty: 133
Rejestracja: 28 Paź 2009 11:23

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez lawenda » 20 Maj 2010 10:25

ale o zarzadzie tez nic nie pisza.\
A jesli chodzi o "wypiecie sie" to ostroznie prosze.
Widac i slychac jaka sytuacja jest, wiec bez przegiecia. Niektorzy musieli bronic calego dobytku swojego życia, inni z powodu braku dojazdu tez tam niedotarli. Poza tym szkoda tłumaczyc.
lawenda
 
Posty: 84
Rejestracja: 26 Paź 2009 08:30

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez amara » 20 Maj 2010 10:33

Jeśli ktoś mnie pyta, a odpowiedzią mogę w czymś pomóc - chętnie odpowiadam.
By nie wprowadzać zamieszania na stronie proponuję użyć wiadomości prywatnych lub odpowiedniego wątku, a tutaj zająć się pikietą.
Wczoraj wieczorem szukałam w mediach wiadomości dotyczącej pikiety, choć jakiejś małej wzmianki, ale spotkałam się tylko z relacjami z zalanych terenów (bardzo przykre :() i na raport ze Smoleńska
amara
 
Posty: 22
Rejestracja: 26 Paź 2009 11:37

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez muzyka » 20 Maj 2010 10:41

tez ogladalam wszystkie wiadomosci do godz.24 i na temat pikiety nikt nic nie wspomnial.odnosnie tego artykulu-pani minister jest umowiona z zielarzami na poniedzialek.a co z nami?????????????
muzyka
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2009 12:26

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez muzyka » 20 Maj 2010 10:50

Dziś rano eska podała że zielarze pikietują pod sejmem.Fatalnie zbiegło się z ważniejszymi tematami.
muzyka
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2009 12:26

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez kilim » 20 Maj 2010 10:52

Słuchajcie a może trzeba zorganizować taki protest ponownie ale jak już przetoczy się przez nasz kraj powódź. Teraz to chyba jest jasne, że nikt z mediów nie zwróci na Nas uwagi bo są ważniejsze tematy ( oczywiście wg mediów ). Myślę, że warto na spokojnie ustalić termin wyjazdu a wtedy jest większa szansa na liczną obecność osób zainteresowanych. Do takiego wyjazdu trzeba się mądrze przygotować, w końcu mamy tam coś wywalczyć.Dobrym terminen byłby początek czerwca bo jest szansa że przed wyborami ktoś Nas zauważy. Proszę przemyślcie temat.
kilim
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 Paź 2009 21:28

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez muzyka » 20 Maj 2010 10:55

Napisałam to właśnie na forum izby ,przeczytajcie co myslicie??
muzyka
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2009 12:26

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez Amalthea » 20 Maj 2010 10:59

a co z nami?????????????

Cóż, nas tam niestety nie było..taka prawda.. Nie będę się usprawiedliwiała dlaczego, ale też niestety mnie nie mogło być w Warszawie, choć jeszcze we wtorek o 18-tej byłam pewna, ze pojadę, więc teraz powstrzymam się od tego typu komentarzy i innym nieobecnym też to radzę, bo to zakrawa o kpinę.

Niestety, wychodzi brak profesjonalizmu ze strony naszych dziennikarzy. Nie wiem czy pamiętacie, ale kiedy była katastrofa w Smoleńsku, to cały świat się na niej "zatrzymał". Nie mówiono NIC poza tą jedną wiadomością... To przykre, ale pikietę też zalała powódź...

A, i weźcie się ludzie pologujcie jakoś normalnie, bo ciągle tylko ta "muzyka" i "muzyka". Rozmawiać trudno, bo nie wiadomo czyje posty do kogo należą...
"Na całym świecie, od krańca do krańca, niezrozumiały bełkot i studiowanie absurdów prowadzi do największych zaszczytów" Voltaire
Amalthea
 
Posty: 262
Rejestracja: 22 Paź 2009 09:54
Miejscowość: prawie Poznań :)

Re: !!! Pikieta na ul Miodowej 19 Maja !!!

Postprzez muzyka » 20 Maj 2010 11:37

post wcześniej pisała tak naprawde Nikita ale z przyczyn ekonomicznych (dół finansowy przez klika miesiecy z wiadomych przyczy ) zostałam zablokowana ,ale już ok i mam nadzieję że lada chwila Joozeek mnie odblokuje. :D
muzyka
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2009 12:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron