Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez dragon363 » 08 Sty 2013 13:37

Witam,
Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną :) na staż w aptece :) Bardzo mi zależy aby dobrze wypaść na tej rozmowie i chciałabym się dowiedzieć jakich ewentualnie pytań mogę się spodziewać? czy mam brać ze sobą dyplom egzaminu zawodowego?? z góry będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi wynikające z Waszego doświadczenia :) i jeżeli padnie pytanie o zarobki ..to jakie granice mam przyjąć ?? ;)
dragon363
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 Sty 2013 13:27

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez alicja.k » 13 Sty 2013 17:55

w/g mnie to wszystko tobie odpwiada,wszysto pasuje, dużo usmiechu, swoboda, strój skromny,
zabierz wszystkie dokumenty, zastanów się nad swoimi dobrymi stronami,a zarobki to pozostaw w gestii zatrudniającego,
Podczas stażu trzeba się wykazać, aby uzyskać umowę o dalszą pracę i wówczas negocjować zarobki. POWODZENIA.
alicja.k
 
Posty: 80
Rejestracja: 08 Mar 2012 17:20

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez jareq » 28 Lut 2014 17:06

a gdzie warto strać się o taki staż, lepiej w prywatnej aptece czy w sieciówce? Na rynku są duże sieci takie jak DOZ np, wydaja się być perspektywiczne, co o tym myślicie? Ktoś z was tam rekrutował?
jareq
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 Lut 2014 17:01

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez graza » 31 Mar 2014 15:38

Moim zdaniem w sieciówce masz lepszy start, szanse rozwoju i pewną płace, czego możesz nie mieć w prywatnej aptece.Poza tym w trudnych czasach jakie obecnie sa na rynku farmaceutycznym i aptecznym, praca w dużej stabilnej sieciówce typu DOZ jest gwarancja. Małe, prywatne apteki po prostu nie zawsze utrzymają sie na rynku.Wiem coś o tym, bo niestety sama w taki sposób straciłam prace u prywaciarza, po prostu apteka przestała byc rentowna.
graza
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Mar 2014 15:30

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez jareq » 18 Maj 2014 13:06

Dzięki za wskazówki. Podzielam twoje poglady na ten temat. Masz racje,ze praca w prywatnej aptece jest dość ryzykowna, szczególnie w dzisiejszych trudnych dla farmacji czasach. Sieciówki są duże, liczne, a przez to stabilne.
jareq
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 Lut 2014 17:01

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez graza » 26 Cze 2014 12:15

tylko ze ostatnio trwa straszna nagonka na sieci typu DOZ, tylko nie wiem czemu, Moja zdaniem charakter wykonywanej pracy niewiele różni się o pracy w innych aptekach.Jest pewna standaryzacja pracy, ale to chyba plus, przynajmniej bazują się na jakiś wytycznych, a nie na humorze szefa(jak to bywa niekiedy u prywaciarza).
graza
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Mar 2014 15:30

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez beata » 26 Cze 2014 12:40

Przeczytawszy ,mamy odpowiedz dlaczego likwiduje się zawód technika farmaceutycznego :oops:
beata
 
Posty: 490
Rejestracja: 28 Wrz 2009 20:26

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez graza » 17 Lip 2014 12:49

hmmm, a co ma do tego likwidacja zawodu technika farmacji, sieciówki zatrudniają techników farmacji, w DOZ również, więc nie działają chyba na ich szkode?:/ wręcz przeciwnie dają możliwość zatrudnienia.
graza
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Mar 2014 15:30

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez henia » 17 Lip 2014 13:20

ano ma ,sieciówki mają się dobrze dzięki technikom,więc trzeba zlikwidować zawód aby ograniczyć rozwój sieciówek tak to zapewne rozumuje NIA
henia
 
Posty: 68
Rejestracja: 28 Wrz 2009 13:04

Re: rozmowa kwalifikacyjna- technik na staż

Postprzez graza » 01 Sie 2014 15:06

NIA blednie to interpretuje, bo właśnie sieciówki dawały zatrudnienie technikom. I nie jeden technik szukał pracy w sieci niż u prywaciarza. Nie sadze żeby likwidacji zawodu technika ograniczyła rozwój sieciówek, one nadal będą się miały dobrze, tyle ze będą zatrudniać mgr farmacji. Swoja drogą zła kondycja sieciówke to nic dobrego dla rynku pracy, bo to u nich jest największa rekrutacja.
graza
 
Posty: 5
Rejestracja: 31 Mar 2014 15:30

Następna

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron